FAQ

1 - Як замовити?
Оформити замовлення з платної доставкою на суму від 250 грн на найближчий вівторок або п'ятницю в нашому інтернет магазині.

2 - Як замовити з безкоштовною доставкою по Києву або Київській області?
Оформити замовлення з ФЕРМИ на 500 грн і ми доставимо ваше замовлення безкоштовно по Києву в будь-район або по Київській області згідно з графіком в розділі ДОСТАВКА! Безкоштовна доставка продукції партнерів можлива тільки за умови наявності замовлення з ферми на 500 грн. і більше.

3 - Коли очікувати доставку мого замовлення?
Здійснюємо доставку тільки по ВІВТОРКАХ і П'ЯТНИЦЯХ з 8:00 до 19:00. Ми додатково повідомимо Вас про приблизний часовий коридор доставки.

4 - Як доставляється продукція по Україні?
Ми відправляємо продукцію Новою Поштою по всій Україні. Крихкий товар (перепелині яйця) Новою Поштою не відправляємо! У жаркий період пори року Новою Поштою відправляємо тільки консервовану продукцію (паштети, тушонка). У холодну пору року відправляємо м'ясні товари в глибокому заморожуванні. Відправка проходить переважно по вівторках, за тарифами Нової Пошти, за рахунок покупця.  Більш детальна інформація з графіками в розділі Доставка.

5 - Як я можу розрахуватися?
Оплата відбувається готівкою кур'єру в день доставки. Будь ласка, перевіряйте ваше замовлення при кур'єрі на відповідність вашої заявки. Оплата карткою відбувається напередодні дня доставки. Для цього обирайте вкладку «оплата картою» і після оформлення замовлення вам прийде підтвердження з посиланням на оплату через Приват24 - LiqPay.

6 - Виникли труднощі з оформленням заказу.
Зв’язатися з нами ви можете через зручний для Вас месенджер або залиште заявку на сайті і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.

7 - Мені потрібна доставка до дверей.
Занесення в квартиру + 20 грн до замовлення. Вкажіть необхідність доставки до дверей при оформленні замовлення.

8 - Чи можу я забрати продукцію особисто?
Для Вашого комфорту ми маємо декілька місць для самовивезення в різних районах Києва та Київській області. Самовивіз здійснюється тільки за передоплатою. День самовивезення – п`ятниця.  Детальна інформація з адресами в розділі Доставка.

9 - Як я можу замовити продукцію домашньої кухні від Анни Токарь?
Доставка по Києву і передмістю здійснюється безкоштовно при наявності замовлення з ферми від 500 гривень. Якщо Ви бажаєте замовити тільки домашню кухню, вартість доставки – 80 гривень.

10 - Як я можу замовити продукцію – сосиски від Владислава Зачепилко?
Доставка по Києву і передмістю здійснюється безкоштовно при наявності замовлення з ферми від 500 гривень. Якщо Ви бажаєте замовити тільки сосиски, вартість доставки – 80 гривень.

11 - Як я можу замовити ножиці для перепелиних яєць?
Доставка по Києву і передмістю ножиць здійснюється безкоштовно при наявності заказу з ферми від 500 гривень. Якщо Ви хочете замовити тільки ножиці, ми можемо Вам їх відправити Новою Поштою.